— Вітрильник —

— Вітрильник —



Розташуйте аркуш, на якому ви збираєтеся малювати, вертикально і розділіть його приблизно навпіл. Верхня частина листа нехай буде трохи більшою. Пензлем великого розміру починайте зафарбовувати небо.



Білою гуашшю малюєте невеликий місяць. Необхідно обвести облямівку яскравим жовтим кольором. Можна вміщати трохи помаранчевого.



Поки гуаш не висохла, додаєте по краях більше темного кольору. Для цього на палітрі просто змішуєте чорну та синю фарбу.



Малюєте зовнішню облямівку хмар.



Змішуєте синю, білу та трохи чорної фарби. Додаєте в хмари так, щоб вийшов плавний перехід зі світлої частини біля місяця.



З внутрішньої частини малюнка слід намалювати хмари світліші, оскільки вони відбивають світло місяця. Поки фарба не висохла, змішувати кольори досить легко. Можете взяти чисту кисть і за її допомогою змішувати два кольори, в яких хочете отримати рівний і гладкий перехід.



Для зірок спочатку змішайте на палітрі блакитну фарбу та намалюйте невеликий гурток. Коли фарба висохне, поставте тонким пензлем невелику точку білою фарбою.

Потім слід акуратно накидати олівцем зображення вітрильника.



Малюємо море гуашшю поетапно. Море спочатку слід зафарбувати нерівними довгими горизонтальними мазками, чергуючи при цьому темно-синю, блакитну та бірюзову фарбу. На передньому плані малюєте велику хвилю синьо-зеленою фарбою.



Продовжує малювати море. Синьою яскравою фарбою малюєте невеликі хвилі біля корабля.



Білою гуашшю малюєте на хвилях відблиски. Зафарбовуєте гуашшю вітрильник. Паруси слід малювати з дуже плавним переходом від синього до білого, зліва направо.



На хвилях залишилося тепер намалювати невеликі баранчики піни, а також тонким пензлем нанести відблиски світла. Піну я побризкала з твердою кисті гуашшю. Спочатку краще потренуватися на якомусь аркуші паперу.



В результаті вийшла така ось робота – вітрильник, який пливе додому крізь таємничу місячну ніч.




Комментариев нет:

Отправить комментарий